Odeljence
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odeljence

Moje Odeljence!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ljupsin BirthDan

Ići dole 
+6
Ljups
alex_shtreberchina
nata
Kica
Stefan the Beautiful
rexy wamp
10 posters
AutorPoruka
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeUto Okt 30, 2007 4:25 pm

e pa ljupsika...da ne pomislis da smo te zaboravili...u ponoc po nasem vremenu tvoje odeljence ce ti ostaviti porukice ovde.... Pa vidimo se Sad u ponoc..... jocolor jocolor jocolor
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeSre Okt 31, 2007 2:00 am

SREPPY RODJENDAYLJUPSI DUSHOOOOO
cheers cheers cheers cheers cheers cheers
I love you I love you I love you I love you I love you I love you
drunken drunken drunken drunken drunken drunken
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor
king queen king queen king queen
bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Smile Smile
clown clown clown clown clown clown
tongue tongue tongue tongue tongue tongue
svi koji su u nemogucnosti da to licno urade, zamolili su me da ti cestitam u njihovo ime...ma svi te mnoooooogo volimo bwe!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Stefan the Beautiful

Stefan the Beautiful


Broj poruka : 14
Godina : 32
Location : Nis, Serbia (Srbija)
Datum upisa : 03.10.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: OOOOOOOOO SRECANUS RODJENDANUS   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeSre Okt 31, 2007 2:09 am

PA LJUPKA EVO PONOC JE (MAKAR OVDE) I JA TI OD SVEG SRCA ZELIM NAJSRECNIJI RODJENDANUS IKADA I ZNAJ DA SMO DANAS SVI UZ TEBE.............. KISAM TE PUNO PPUNOO bounce silent silent silent geek geek geek geek cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops I love you I love you I love you I love you I love you I love you cheers cheers cheers albino albino albino albino albino lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/stex_of_infinity
Kica

Kica


Broj poruka : 63
Godina : 32
Location : Pa valjda sam kuci
Datum upisa : 30.07.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeSre Okt 31, 2007 2:12 am

Epa Ljupkice,SRECAN RODJENDAN,i zelim ti sve najlepse i najbolje i da ti se sve zeljice ispune i da nam se brzo vratis!!!Saljem ti puno ppljubaca!!!Takodje ti sve najlepse zele i Zoka i Lex,ali su u nemogucnosti da ti cestitaju,pa su mene zamolile da to uradim umesto njih!!!KISS Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


P.S.Sad palim,moram da ucim geos!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nata

nata


Broj poruka : 157
Godina : 32
Location : na otvorenom prozoru, gledam najlepše nebo na svetu
Datum upisa : 27.07.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeSre Okt 31, 2007 2:12 am

Ljupkice moja, nek' ti se sve želje ostvare, da si mi zdrava, srećna i voljena i da nađeš nekog emosa tamo, al' da nije zaluđenik za religiju. LJUBIM TE! flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower Surprised Smile Laughing Very Happy bounce Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
alex_shtreberchina

alex_shtreberchina


Broj poruka : 282
Godina : 33
Location : Beli Potok......u snowima i na jawi
Datum upisa : 17.08.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeSre Okt 31, 2007 5:56 pm

E, Ljupsi, happy birthday!!!!! Sorry, shto kasnim!!!! Kissssssssssssssssssss
Nazad na vrh Ići dole
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeSre Okt 31, 2007 7:48 pm

Hvala puno, svima, mnogo vas volim...

KISSSSSSSSSS za ODELJENCE!
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeSre Okt 31, 2007 7:49 pm

Hvala puno, svima, mnogo vas volim...

KISSSSSSSSSS za ODELJENCE!
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeČet Nov 01, 2007 1:02 am

Sretjan rodjendan, Ljupka!!! Sve najbolje, najlepshe ;********** king I love you


P.S. Izviniiiiiiiiiiiii shto tek sad, nisam imala net.. maler sam, najvetji!!!
Nazad na vrh Ići dole
poison X
moderator
poison X


Broj poruka : 303
Godina : 33
Location : skupshtina ARF-a, odeljenje za SEX
Datum upisa : 18.08.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimePet Nov 02, 2007 2:02 pm

ja, kao i Milenica, nisam imala net (ko je reko da treba da se placa?)


Sa zakashnjenjem,


SRECAN RODJENDAN!!!





Nazad na vrh Ići dole
luka tzar mrawa

luka tzar mrawa


Broj poruka : 6
Godina : 33
Location : antvilleeah!!!
Datum upisa : 27.07.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeSub Nov 03, 2007 1:59 am

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!!!!!!1evo i mene posle 358 godina u formaldehidu.Odmrzoh se.Ljups,mnogo ti srecan rodjendan i da se udas za Briana Molka,to je sve sto cu ti pozeleti!!!!!!!Lepa je,bogata,ovajdices se od nje...Sve najbolje i puno srece i osmeha od Luke gospodara reptila!!! Cool
Nazad na vrh Ići dole
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeSub Nov 03, 2007 8:28 pm

hvala za zelje i cestitke.
Ljudi, mnogo mi nedostajete, sve vaS volim!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeSub Nov 03, 2007 8:55 pm

Sad Sad Sad ljupkaaaaaaaa Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeNed Nov 04, 2007 2:35 am

Crying or Very sad Crying or Very sad dexy! Sad Sad Sad Sad
odeljence Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
ludaCris

ludaCris


Broj poruka : 58
Godina : 32
Datum upisa : 03.09.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeNed Nov 04, 2007 3:50 am

Luka, ti, jafe mi, hoces da izgines!!!!!!!!!!!
Jel sam ja tebi napomenula ranije da ces zbog nepostovanja da iskusis kako siba prosecan durlanac?! Ako nisam, evo napominjem javno...da ne bude posle............................................... Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
ludaCris

ludaCris


Broj poruka : 58
Godina : 32
Datum upisa : 03.09.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeNed Nov 04, 2007 3:52 am

P.S. ljljljljljlj, ja sam ti privatno cestitala................. aj, evo i javno sa povecim zakasnjenjem al doooooooooooooobroooooooooooooo:
SRECAN RODJENDAN Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeNed Nov 04, 2007 4:09 pm

Guys, please don't cry! Ne radite mi to.. ionako mi malo treba da i ja zaplachem.. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
ludaCris

ludaCris


Broj poruka : 58
Godina : 32
Datum upisa : 03.09.2007

Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitimeNed Nov 04, 2007 6:50 pm

Sad Sad Sad Sad Sad pridruzujem se lj i dex Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad i solidarisem se sa milenom, so Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No No No No No No Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad and:(
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljupsin BirthDan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljupsin BirthDan   Ljupsin BirthDan I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljupsin BirthDan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Odeljence :: Swastara-
Skoči na: