Odeljence
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odeljence

Moje Odeljence!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
poison X
moderator
poison X


Broj poruka : 303
Godina : 33
Location : skupshtina ARF-a, odeljenje za SEX
Datum upisa : 18.08.2007

Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo Empty
PočaljiNaslov: Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo   Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo I_icon_minitimeSub Avg 18, 2007 5:59 pm

Da li uopshte treba da obrazlazem? scratch
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo   Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo I_icon_minitimeNed Avg 19, 2007 3:43 am

Christian Death...mmmmmm, ali Rozz vise nije medju zivima...
ili London After Midnight....
a sto se tice HIM-a, kada Ville ponovo pocne da imitira Shakiru na sceni, neka se jave...
a od dobrih mojih emosa, za pocetak nas Sweeper... rekli su mi da ce dodji, aj" da vidim i to cudooo.
Nazad na vrh Ići dole
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo   Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo I_icon_minitimeNed Avg 26, 2007 3:44 pm

Ja hotju na Rock Am Ring, drugo mi ne treba.. bounce
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo   Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo I_icon_minitimeNed Avg 26, 2007 8:37 pm

e da bs znas, i meni se tamo mnooooogo ide!!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo   Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo I_icon_minitimeČet Avg 30, 2007 1:27 am

Naravno! Ako tju vetj da troshim pare da idem na neki takav narkomanski festival, onda idem na veliko king
Nazad na vrh Ići dole
poison X
moderator
poison X


Broj poruka : 303
Godina : 33
Location : skupshtina ARF-a, odeljenje za SEX
Datum upisa : 18.08.2007

Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo   Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo I_icon_minitimeČet Avg 30, 2007 5:01 pm

I ja bi na Godz of Metal ali djavola No
Nazad na vrh Ići dole
nata

nata


Broj poruka : 157
Godina : 32
Location : na otvorenom prozoru, gledam najlepše nebo na svetu
Datum upisa : 27.07.2007

Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo   Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo I_icon_minitimePon Sep 03, 2007 4:28 pm

Queen, ali bez onog Pola Rodžersa, tip pojma nema, ali dužno poštovanje prema Brajanu Meju i Rodžeru Tejloru. Eh, da je Fredi živ... Čula sam da su Stonsi bili odlični. Otišla bih na Exit, ali pod uslovom da su izvođači kvalitetni i da NEMA tehno muzike na Main stageu. I, naravno, očekujem TH turneju sledeće godine, red bi bio. Htela sam da idem u beograd pre par godina kad je Pink dolazila
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo   Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo I_icon_minitimeČet Sep 06, 2007 9:40 pm

lele natooooooo!!!!!! Ana, -ae idemo ti i ja u Sloveniju na onaj njihov metalni festival...ja najozbiljnije planiram, naravno kada napunim 18...bio COF prosle godine Sad
Nazad na vrh Ići dole
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo   Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo I_icon_minitimePet Sep 07, 2007 12:26 am

Ja mozda u novembru idem na placebo ili sta vec, do tada samo hriscanski metal....(neupuceni: ajoj meni-topic)
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
nata

nata


Broj poruka : 157
Godina : 32
Location : na otvorenom prozoru, gledam najlepše nebo na svetu
Datum upisa : 27.07.2007

Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo   Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo I_icon_minitimeSub Jan 19, 2008 4:46 am

TOKIO HOTEL DOLAZI U BG 28. MARTA!!! Idem, idem, idem, pa tol'ko da mi je! Biće to cheers cheers cheers u prvom redu, i u svim ostalim redovima. Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo   Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Na koji bi koncert otishla/otisho/otishlo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Odeljence :: Muzika-
Skoči na: